Baptyści – na skróty…

Ostatnie kazania

Polub nas na Facebooku!

Facebook Pagelike Widget

Korepetycje dla najmłodszych – od września 2020r

Drodzy,

Od września 2020r,  współpracując z Fundacją MDCH i Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Prądzyńskiego we Wrocławiu, planujemy udostępnić naszą infrastrukturę przy ul. Łukasińskiego 20 na potrzeby programu korepetycji dla dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia będą się odbywać w małych grupach (max. do 5 osób) i będą prowadzone przez wolontariuszy – nauczycieli akademickich i pracowników dużych wrocławskich przedsiębiorstw. Program planujemy realizować w trakcie roku szkolnego (wrzesień – czerwiec 2020r), spotkania będą się odbywać popołudniami.

Nasi podopieczni z Przedmieścia Oławskiego będą mogli – jeśli nie będzie zagrożenia epidemiologicznego i obostrzeń związanych z COVID-19 – skorzystać ze wsparcia w obszarze języka polskiego, angielskiego, matematyki, fizyki oraz chemii. Korepetycje będą DARMOWE.

Rodziców zainteresowanych uczestnictwem swoich pociech w zajęciach prosimy o kontakt. Więcej informacji przekażemy na przełomie sierpnia / września 2020r, jak już ustalimy wszystkie szczegóły.

Zapraszamy także do współpracy wolontariuszy – szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.